Spaghetti Western
3.9   100 Komente
Rruga Pjetër Bogdani 11, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

“SPAGHETTI WESTERN" Rock Saloon & Steakhouse – eshte Restoranti i Dyte i Kompanise sone. Ndryshe nga "SERENDIVILLE," tek "SPAGHETTI WESTERN" kemi ardhur me nje teme te re, si ne dizajn, po ashtu dhe ne menu dhe ne menyren e servirjes: temen e PERENDIMIT TE LARGET. Jemi munduar qe dekori, atmosfera dhe gatimet te evokojne ate epoke, te ciles ne bisedat tona shpesh i referohemi si “THE OLD WEST.” Ju mirepresim ne: SPAGHETTI WESTERN, ku thuajse ne cdo gatim perdoren vetem produkte te shtepise te bera vete, qe nga buka e fresket e misrit, tortijat, simitet per burgerat, salsat, kondimentet e sallaterave, erezat e kombinuara, e deri tek beikoni dhe majoneza - cdo gje eshte krijim i shefit Enkeleid Dervishi dhe i personelit te kuzhines tone. Ne SPAGHETTI WESTERN perdoret vetem mish i cilesise se pare, asnjehere mall i ngrire importi. Mishi i mrekullueshem qe mund te shijoni vetem tek ne, eshte i maturuar sipas traditave te lashta te trajtimit profesional te mishit, te ndjekura vetem nga restorante te zgjedhura ne bote. Menuja e Spaghetti Western permban dhe mjaft opsione vegjetariane, qe nga supat, sallatat, tacos vegjetariane, e deri tek Hamburgeri yne Vegan me baze panxhari te kuq. MIRE SE TE NA URDHERONI!

Oraret

E Hënë 12:00-22:45
E Martë 12:00-22:45
E Mërkurë 12:00-22:45
E Enjte 12:00-22:45
E Premte 12:00-22:45
E Shtunë 12:00-22:45
E Diel 12:00-22:45

Zona e shërbimit

3.9

Bazuar nga
100 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
55
Shumë i mirë
60%
15
Normal
40%
3
I rregullt
20%
9
Pak
15%
18
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play