Sosushi
4.0   100 Komente
Rruga Brigada VIII 24, Tiranë, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Si në zakonet më të lashta Japoneze, duart e Chef-ave të Sosushi , krijojnë kryevepra të vogla kurdoherë. Në Sosushi do të gjeni specialitete të tilla si: Asian Fusion, Japanese, Seafood and Sushi Bars të gjitha me një shije të mrekullueshme. Një kuzhinë e cila përgatitet nga shefat më të vlerësuar duke treguar cilësi nëpërmjet çdo ingredienti që përpunojnë.

Oraret

E Hënë 00:00-00:02
E Martë 12:00-23:00
E Mërkurë 12:00-23:00
E Enjte 12:00-23:00
E Premte 12:00-23:00
E Shtunë 12:00-23:00
E Diel 12:00-23:00

Zona e shërbimit

4.0

Bazuar nga
100 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
63
Shumë i mirë
60%
10
Normal
40%
5
I rregullt
20%
4
Pak
15%
18
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play