Son Juices
5.0   11 Komente
Kinema Millennium 2, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Smoothies dhe lengje frutash te ndryshme, shumellojshmeri shijesh, vitamina dhe benefite te shendetshme, ushqyerje per trupin dhe mendjen. Lengjet e frutave jane te pergatitura ne cast dhe te kombinuara per te formuar shijet me te mira, perfekte per te freskuar ditet e nxehta dhe te lodhshme! Produktet vijne me permasa te ndryshme, qofte ne gota dhe ne shishe.

Oraret

E Hënë 09:00-22:00
E Martë 09:00-22:00
E Mërkurë 09:00-22:00
E Enjte 09:00-22:00
E Premte 09:00-22:00
E Shtunë 09:00-22:00
E Diel 11:00-22:00

Zona e shërbimit

5.0

Bazuar nga
11 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
11
Shumë i mirë
60%
0
Normal
40%
0
I rregullt
20%
0
Pak
15%
0
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play