Sofra Turke Restorant
4.1   86 Komente
Rruga e Kavajës, Tiranë 1001

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Ne si shqiptarë kemi shumë gjëra të përbashkëta me popullin turk, madje edhe në kulturën e ushqyerjes gjejmë veten tone tek njëri tjetri. Restorant Sofra Turke, servir tashmë prej 16 vjetësh, gatimet e shijshme të kuzhinës tradicionale turke. Një restorant që ju bën të shijoni një vakt ndryshe. Zgjidhni nga një menu e pasur me shije, kënaqësi dhe traditë. Aroma e ushqimit të gatuar sipas recetave te vjetra turke, të kaluara dorë më dorë ndër gjenerata dhe një ambjent i këndshëm që ofron ngrohtesinë dhe rehatinë e një shtëpie, është ajo qe do te gjeni tek Restorant Sofra Turke

Oraret

E Hënë 10:00-21:30
E Martë 10:00-21:30
E Mërkurë 10:00-21:30
E Enjte 10:00-21:30
E Premte 10:00-21:30
E Shtunë 10:00-21:30
E Diel 10:00-21:30

Zona e shërbimit

4.1

Bazuar nga
86 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
47
Shumë i mirë
60%
14
Normal
40%
7
I rregullt
20%
6
Pak
15%
12
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play