Shtëpia e Qoftes
3.3   40 Komente
Rruga e Kavajës 24, Tiranë 1001, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Tek ne do të provoni specialitete të ndryshme të qofteve tradicionale Shqiptare & Turke të një cilësie të lartë, përgatitur me profesionalizëm nga kuzhinierë turq, me eksperiencë shumëvjeçare në prodhimin e qofteve nga produktet e mishit të freskët hallall.

Oraret

E Hënë 10:00-22:00
E Martë 10:00-22:00
E Mërkurë 10:00-22:00
E Enjte 10:00-22:00
E Premte 10:00-22:00
E Shtunë 10:00-22:00
E Diel 10:00-22:00

Zona e shërbimit

3.3

Bazuar nga
40 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
17
Shumë i mirë
60%
2
Normal
40%
3
I rregullt
20%
1
Pak
15%
17
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play