Serenata Korçare
4.1   100 Komente
Unaza 54, Tiranë, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Në qoftë se ju ka marrë malli për ushqime tradicionale shqiptare Serenata Korçare ju ofron ushqimin e kërkuar. Gatimi më i mirë tradicional Korçarë në Tiranë. Aty ku perveç shijeve unike të ushqimeve bio, mund të kalosh dhe mbrëmje te paharrueshme nën tingujt e muzikes live.

Oraret

E Hënë 11:30-23:30
E Martë 11:30-23:30
E Mërkurë 11:30-23:30
E Enjte 11:30-23:30
E Premte 11:30-23:30
E Shtunë 11:30-23:30
E Diel 11:30-23:30

Zona e shërbimit

4.1

Bazuar nga
100 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
59
Shumë i mirë
60%
12
Normal
40%
10
I rregullt
20%
4
Pak
15%
15
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play