Season Restaurant & Pizza
4.8   28 Komente
Rruga Shenasi Dishnica, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Season është një restaurant piceri i fokusuar në kuzhinën mesdhetare dhe italiane. Gatimet janë kryesisht të përzgjedhura për tu përshtatur cdo stine me produkte të freskëta dhe cdo shije të klientëve. Një varietet i larmishëm picash ofrohet për të gjithë të apasionuarit, duke sjellë shijen e vërtetë të picës italiane në Tiranë.

Oraret

E Hënë 12:00-23:00
E Martë 12:00-23:00
E Mërkurë 12:00-23:00
E Enjte 12:00-23:00
E Premte 12:00-23:00
E Shtunë 12:00-23:00
E Diel 12:00-23:00

Zona e shërbimit

4.8

Bazuar nga
28 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
18
Shumë i mirë
60%
2
Normal
40%
2
I rregullt
20%
1
Pak
15%
5
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play