Salt Rest
4.3   100 Komente
Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Salt is about tasting the Mediterranean cuisine, seafood and sushi. It is a one-stop shop for food and beverage experiences, providing something for everyone from daytime, dining, nightlife and events. Our kitchen celebrates our passion for the mediterranean cuisine, seafood and sushi. Guests can gather to enjoy tasting dishes and shareable small plates such as different type of carpaccios and tartares alongside an assortment of Crostinis and Crudos. Signature dishes include the Truffle Sashimi, simply cooked Sea Bass and Shrimps, Tuna Tataki, and the SALT meat options.Desserts include the traditional Baklava, Cheesecake, Tiramisu and the Crema Catalana. The exceptional wine list includes over 100 labels from France, Italy, Spain etc; along with different bottles of champagne.

Oraret

E Hënë 11:30-23:30
E Martë 11:30-23:30
E Mërkurë 11:30-23:30
E Enjte 11:30-23:30
E Premte 11:30-23:30
E Shtunë 11:30-23:30
E Diel 11:30-23:30

Zona e shërbimit

4.3

Bazuar nga
100 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
73
Shumë i mirë
60%
4
Normal
40%
2
I rregullt
20%
4
Pak
15%
17
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play