Pizza Hot
5.0   29 Komente
Rruga Komuna e Parisit, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Brumi tipik italian vjen i perpunuar nga shefat tane te kuzhines te cilet me shume dashuri pergatisin piadini dhe panine speciale. Per te mos folur per picat aq te shijshme vetem ne Pizza Hot.

Oraret

E Hënë 10:30-23:00
E Martë 10:30-23:00
E Mërkurë 10:30-23:00
E Enjte 10:30-23:00
E Premte 10:30-23:00
E Shtunë 10:30-23:00
E Diel 12:00-23:00

Zona e shërbimit

5.0

Bazuar nga
29 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
20
Shumë i mirë
60%
1
Normal
40%
2
I rregullt
20%
2
Pak
15%
4
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play