Pastaria
4.4   100 Komente
Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Pastaria është shtëpia më e re e pastave në Tiranë. Unike në llojin e vetë, i dedikohet 100% prodhimit të pastave të freskëta, të shoqëruara nga një shumëllojshmëri salcash speciale me ingrediendët më të përzgjedhur. E përbërë nga një staf maksimalisht të përkushtuar, vjen për të përkëdhelur qiellzën tuaj me shijet më të veçanta, në çmime të arsyeshme dhe porcione të plota. Ne e shohim pastën si art, ndaj dhe e trajtojmë si të tillë. Nuk harrojmë t'i shtojmë gjithmonë shumë dashuri e fantazi. Ndaj larmia dhe cilësia e lartë është premtimi ynë ndaj klientëve tanë dhe fansave të pastave!

Oraret

E Hënë 11:00-23:00
E Martë 11:00-23:00
E Mërkurë 11:00-23:00
E Enjte 11:00-23:00
E Premte 11:00-23:00
E Shtunë 11:00-23:00
E Diel 11:00-23:00

Zona e shërbimit

4.4

Bazuar nga
100 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
61
Shumë i mirë
60%
9
Normal
40%
2
I rregullt
20%
1
Pak
15%
27
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play