Opium Sushi Bar
4.4   100 Komente
Shëtitorja Murat Toptani, Tiranë 1001, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Kur bëhet fjala për Sushi, kush nuk e ka dëgjuar Opium? Opium Sushi Bar është një restorant që me punë dhe dashuri midis njerëzve të cilët punojnë me pasion, besojnë se ky ushqim i shquar në këtë mjedis të veçantë, duhet të përcjellë përvojë dhe të ndahet me të gjithë. Opium shquhet për përgatitjen më të mirë dhe paraqitjen më rigoroze të pjatave, për ty që dëshiron të shijosh gatimet tradicionale japoneze. Vlerat kulinare ekzaltohen në menu duke sjellë pjatanca të ekuilibruara, të freskëta dhe të vendosura me stil në përputhje me shijet dhe tendencat e fundit të kulinarisë të përgatitura nga Shefi. Çdo pjatë shoqëruese përmban produkte bio, duke të sjellë më pranë natyrës. Tradita Japoneze është një vulë e lartë për restorantet e Sushi, por ajo që e bën të veçantë Opium Sushi është krijimtaria. Me një stil modern, me cilësi të lartë të përbërësve dhe kombinimeve, Opium Sushi Bar ka marrë masat e duhura për të të siguruar një përvojë unike dhe të vërtetë japoneze në qytetin e Tiranës.

Oraret

E Hënë 12:00-22:30
E Martë 12:00-22:30
E Mërkurë 12:00-22:30
E Enjte 12:00-22:30
E Premte 12:00-22:30
E Shtunë 12:00-22:30
E Diel 12:00-22:30

Zona e shërbimit

4.4

Bazuar nga
100 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
53
Shumë i mirë
60%
15
Normal
40%
10
I rregullt
20%
10
Pak
15%
12
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play