Opings
5.0   5 Komente
Shëtitorja Murat Toptani, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Oping's eshte nje nga destinacionet te cilat nuk do donit ta kalonit pa vizituar. Me vendndodhje ne hyrje te Kalase se Tiranes. Ku mund te shijoni pijen tuaj te preferuar, por jo vetem, gjithashtu dhe panine, burger dhe antipasta per nje mbremje ose mengjes plot shije.

Oraret

E Hënë 10:00-22:30
E Martë 08:00-23:30
E Mërkurë 08:00-23:30
E Enjte 08:00-23:30
E Premte 08:00-23:30
E Shtunë 08:00-23:30
E Diel 10:00-22:30

Zona e shërbimit

5.0

Bazuar nga
5 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
1
Shumë i mirë
60%
0
Normal
40%
0
I rregullt
20%
0
Pak
15%
4
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play