New Irish Pub
0.0   2 Komente
Rruga Pjetër Bogdani 37, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

New Irish Pub ofron kombinimin klasik "Pizza 'N Beer". Një shumëllojshmëri pizzash, dhe një larmishmëri birrash irlandeze, gjermane dhe belge ofrohet për të gjithë pizzadashësit që e duan një birrë të mirë.

Oraret

E Hënë 17:00-23:00
E Martë 17:00-23:00
E Mërkurë 17:00-23:00
E Enjte 17:00-23:00
E Premte 17:00-23:00
E Shtunë 17:00-23:00
E Diel 23:59-00:00

Zona e shërbimit

0.0

Bazuar nga
2 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
1
Shumë i mirë
60%
0
Normal
40%
1
I rregullt
20%
0
Pak
15%
0
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play