Mystic Restorant Piceri
4.1   100 Komente
Rruga Perlat Rexhepi 28, Tiranë, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Tradita të ndryshme të ndërthurura në restorant Mystic ofron një shije të larmishme nderthurur në tradita të ndryshme. Në këtë restorant mund të provoni gatime nga kuzhina Greke dhe Mediterrane, kuzhina Italiane, prodhime Deti, Fast Food, Pica, dhe ushqimin e mrekullueshëm Vegjetarian. Çdo pjatë është e përgatitur me stil unik dhe serviret nga një staf i trajnuar, sepse për ne çdo klient është i veçantë!

Oraret

E Hënë 10:00-04:00
E Martë 10:00-04:00
E Mërkurë 10:00-04:00
E Enjte 10:00-04:00
E Premte 10:00-04:00
E Shtunë 10:00-04:00
E Diel 10:00-04:00

Zona e shërbimit

4.1

Bazuar nga
100 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
62
Shumë i mirë
60%
8
Normal
40%
6
I rregullt
20%
1
Pak
15%
23
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play