Mimi Thai & Chinese Restaurant
4.0   100 Komente
Rruga Dervish Hima 1, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Për të gjithë ju që jeni admirues të ushqimit Kinez, por dhe ju që doni të eksploroni kuzhina të panjohura Mimi Thai & Chinese ofron ushqim të mrekullushem Tajlandez, Vietnamez dhe Sushi Japonez. Qëllimi i tyre është të ofrojnë pjata të larmishme, me cilësi të lartë dhe një çmim të arsyshëm.

Oraret

E Hënë 11:00-23:00
E Martë 11:00-23:00
E Mërkurë 11:00-23:00
E Enjte 11:00-23:00
E Premte 11:00-23:00
E Shtunë 11:00-23:00
E Diel 11:00-23:00

Zona e shërbimit

4.0

Bazuar nga
100 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
59
Shumë i mirë
60%
7
Normal
40%
9
I rregullt
20%
4
Pak
15%
21
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play