Markatë Peshk Deti i Eger
4.4   33 Komente
Rruga Myslym Shyri, Tirana

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Një restorant që ofron më të mirën e kuzhinës së peshkut, servir për ju një menu të pasur me prodhime të freskëta deti të përgatitura me kujdes nga një staf i specializuar dhe i gatshëm për t'ju shërbyer me kualitet të lartë.

Oraret

E Hënë 12:00-16:30
E Martë 12:00-16:30
E Mërkurë 12:00-16:30
E Enjte 12:00-16:30
E Premte 12:00-16:30
E Shtunë 12:00-16:30
E Diel 00:00-00:01

Zona e shërbimit

4.4

Bazuar nga
33 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
18
Shumë i mirë
60%
6
Normal
40%
3
I rregullt
20%
2
Pak
15%
4
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play