La Voglia
4.4   35 Komente
Rruga Ibrahim Rugova, Tirana

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Restorant Pizzeri La Voglia, është hapur në 24 dhjetor 1993. Ky Restorant, e mori emrin nga Administratori i parë i saj (italian), i quajtur Flavio Frola. Nga viti 1995 dhe në vazhdim, La Voglia mbetet një nga vëndet e preferuara për njerëzit me shije, vendas dhe të huaj. Restorant La Voglia ofron Pica, Tost, Pasta e Risoto të gatuara me mjeshtëri në stilin e vërtetë italian, me një menu të përbërë prej specialiteteve tradicionale por dhe ato moderne.

Oraret

E Hënë 09:00-22:00
E Martë 09:00-22:00
E Mërkurë 09:00-22:00
E Enjte 09:00-22:00
E Premte 09:00-22:00
E Shtunë 09:00-22:00
E Diel 09:00-22:00

Zona e shërbimit

4.4

Bazuar nga
35 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
12
Shumë i mirë
60%
1
Normal
40%
7
I rregullt
20%
4
Pak
15%
11
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play