La Gioia
3.4   17 Komente
Bulevardi Zhan d'Ark 31, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

La Gioia. I pozicionuar ne destinacionin me te ri atraktiv turistik ne Tirane. Gjendemi tek Kalja e Tiranes ne nje ambjent ku nderthuret historia e qytetit te Tiranes. Gastronomia dhe menuja me baze Deti e kane bere La Gioia nje destinacion jo vetem per vizitoret vendas por edhe ata te huaj. Ju mirepresim cdo dite ne ambjentin tone duke ju sherbyer me cilesi dhe profesionalizem. Restoranti jone drejtohet nga Materchef Eri Muhaj.

Oraret

E Hënë 11:00-22:00
E Martë 11:00-22:45
E Mërkurë 11:00-22:00
E Enjte 11:00-22:00
E Premte 11:00-22:00
E Shtunë 11:00-22:00
E Diel 11:00-22:00

Zona e shërbimit

3.4

Bazuar nga
17 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
6
Shumë i mirë
60%
3
Normal
40%
2
I rregullt
20%
1
Pak
15%
5
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play