L'Osteria
3.5   8 Komente
Rruga Qemal Stafa 120, Tiranë, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

L’Osteria ndodhet pranë Pazarit të ri dhe ka kuzhinë të shkëlqyer italiane. Ndoshta nuk është më i liri në këtë listë, por menutë ditore ia vlejnë çdo qindarkë. Variojnë rreth 500-lekëshit dhe zakonisht përfshijnë supë ose sallatë, një pjatë kryesore me pasta dhe një pjatë anësore me mish. Ne L'osteria Restaurant do te gjeni specialitetet unike te pastave te fresketa antipasta risoto me baze peshku dhe mishi.

Oraret

E Hënë 11:00-23:00
E Martë 11:00-23:00
E Mërkurë 11:00-23:00
E Enjte 09:00-23:00
E Premte 11:00-23:00
E Shtunë 11:00-23:00
E Diel 09:00-23:00

Zona e shërbimit

3.5

Bazuar nga
8 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
6
Shumë i mirë
60%
0
Normal
40%
0
I rregullt
20%
1
Pak
15%
1
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play