KOKO
4.1   16 Komente
Rruga Nikolla Tupe 3, Tiranë, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

KOKO Not Only Bar ka specilitet Chia Pudding, Overnight Oats, Waffles, Nicecream, Lëngje të shtrydhura BIO. Ka rreth një vit në treg. Menuja përfshin vec të tjerash toste të ëmbël dhe të kripur, antipasta etj.

Oraret

E Hënë 17:00-23:00
E Martë 17:00-23:00
E Mërkurë 17:00-23:00
E Enjte 17:00-23:00
E Premte 17:00-23:00
E Shtunë 17:00-23:00
E Diel 17:00-23:00

Zona e shërbimit

4.1

Bazuar nga
16 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
9
Shumë i mirë
60%
0
Normal
40%
2
I rregullt
20%
3
Pak
15%
2
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play