Grano Tenero
3.1   15 Komente
Rruga Tefta Tashko-Koço 21, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Grano Tenero ju ofron produkte të freskëta me shije të shkëlqyer, cilësi maksimale dhe çmime të arsyeshme. Gjithashtu ofrojn pizza të shijshme, guzhinë cilësore dhe ambjent për bar kafe për të kaluar momente relaksi me shoqërinë tuaj.

Oraret

E Hënë 11:00-23:00
E Martë 11:00-23:00
E Mërkurë 11:00-23:00
E Enjte 11:00-23:00
E Premte 11:00-23:00
E Shtunë 11:00-23:00
E Diel 00:00-00:01

Zona e shërbimit

3.1

Bazuar nga
15 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
5
Shumë i mirë
60%
1
Normal
40%
2
I rregullt
20%
0
Pak
15%
7
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play