Golosa Restorant Piceri
4.7   100 Komente
Rruga Bardhok Biba 75, Tiranë, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Ky eshte vendi ku do te gjeni shijen e vertete te pices italiane te pjekur me furre druri, shoqeruar me pije te ftohta per miqte dhe familjaret tuaj. Perveç picave, tek Piceri Golosa do te gjeni dhe do te shijoni gatimet e tjera te shefave te kuzhines qe do tju mahnisin. Sherbimi ecen ne te njejten rruge me cilesine, specialen dhe komoden per te qene me prane jush dhe per te permbushur çdo deshire.

Oraret

E Hënë 11:00-22:00
E Martë 11:00-22:00
E Mërkurë 11:00-22:00
E Enjte 11:00-22:00
E Premte 11:00-22:00
E Shtunë 11:00-22:00
E Diel 11:00-22:00

Zona e shërbimit

4.7

Bazuar nga
100 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
74
Shumë i mirë
60%
11
Normal
40%
2
I rregullt
20%
3
Pak
15%
10
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play