Gastro' Organic
0.0   0 Komente
Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Gastro Organic ofron ushqim të shëndetshëm, 100% shqiptar dhe garanton cilësi me standarte të larta. Produktet kryesore jane: Mishi i perpunuar, zarzavatet e trajtuara dhe djathrat e stazhonuar. We are an agro - food business operating in the market with 100% Albanian quality products. We deal with the processing of meat, vegetables and milk and we do this with high quality products and respecting the HACCP protocol. Our products are a combination of tradition of cooking and processing of products according to typical Albanian recipes and Italian tradition, well-known in the world for the art of eating well. Our motto? Enjoy tasteful healthy eating!

Oraret

E Hënë 00:00-00:15
E Martë 00:00-00:15
E Mërkurë 00:00-00:15
E Enjte 00:00-00:15
E Premte 00:00-00:15
E Shtunë 00:00-00:15
E Diel 00:00-00:15

Zona e shërbimit

0.0

Bazuar nga
0 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
0
Shumë i mirë
60%
0
Normal
40%
0
I rregullt
20%
0
Pak
15%
0
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play