Era
4.1   100 Komente
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Restorant – Piceri “ERA” , ka një histori 21 vjeçare drejt suksesit, traditës dhe kujdesit për të qenë më të mirët.Filloi shërbimet e saj në vitin 1999. Orientimi drejt kujdesit maksimal për klientin, bënë që “ERA” të shndërrohet shumë shpejt në një nga restorantet më popullore të kryeqytetit, me një menu të pasur të kuzhinës tradicionale shqiptare, mesdhetare dhe asaj italiane. Restorant-Piceri “ERA” ofron shije për çdo dëshirë.

Oraret

E Hënë 11:00-23:59
E Martë 11:00-23:59
E Mërkurë 11:00-23:59
E Enjte 11:00-23:59
E Premte 11:00-23:59
E Shtunë 11:00-23:59
E Diel 11:00-23:59

Zona e shërbimit

4.1

Bazuar nga
100 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
67
Shumë i mirë
60%
5
Normal
40%
4
I rregullt
20%
9
Pak
15%
15
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play