DuDonuts
4.1   36 Komente
Rruga Janos Hunyadi 17, Tiranë, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

I vetmi ne llojin e tij qe ka formulen origjinale te donuts amerikane. Me nje shije qe do ju qendroj ne mendje dhe nuk do ta harroni kollaj. I gjendur ne pjesen e bllokut.

Oraret

E Hënë 08:00-23:00
E Martë 08:00-23:00
E Mërkurë 08:00-23:00
E Enjte 08:00-23:00
E Premte 08:00-23:00
E Shtunë 08:00-23:00
E Diel 08:00-23:00

Zona e shërbimit

4.1

Bazuar nga
36 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
27
Shumë i mirë
60%
4
Normal
40%
1
I rregullt
20%
0
Pak
15%
4
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play