Delano Lounge Restaurant
4.0   10 Komente
Rruga George W. Bush, Tirana, Albania

0 min 0 Lek Lek
Koha e dorëzimit Transporti Porosia min

Pershkrim

Delano Restaurant i ndodhur në zemër të Tiranës ju fton të shijoni kuzhinën e mirëfilltë Mesdhetare. Menu-ja jonë sezonale konsiston në pjata elegante me një ndikim të thjeshtë(Rustick ) që demostrojnë qartë lidhjen që ne kemi me fermerët lokalë , peshkatarët dhe bujqërit. Tek ne ingredientët kryesore janë organike dhe natyralë, garanci për një cilësi të lartë të vlerave ushqimore. Delano gjithashtu ofron cdo ditë shërbimin e mëngjesit,drekës dhe darkës për të gjithë klientët e saj . Provoni pjatat tona dhe ne do t’ju ofrojmë eksperiencën e paharrueshme të shijes dhe të vlera ushqimore në Tiranë.

Oraret

E Hënë 09:00-20:00
E Martë 09:00-20:00
E Mërkurë 09:00-20:00
E Enjte 09:00-20:00
E Premte 09:00-20:00
E Shtunë 09:00-20:00
E Diel 00:00-00:01

Zona e shërbimit

4.0

Bazuar nga
10 Komente te perdoruesve
I shkëlqyer
80%
7
Shumë i mirë
60%
0
Normal
40%
1
I rregullt
20%
0
Pak
15%
2
Renditje sipas

Vlereso Restorantin

Ju mund te vleresoni kete restorant duke bere te pakten nje porosi

   ose   


Porosia ime

Porosisni ushqimin online dhe

paguheni ate ne shtepi

shkarko baboon për smartphone
Baboon ne AppStore
Baboon ne Google Play